Menü

Nilüfer Apaydın Türkiye’yi Temsil Edecek

Türkiye Güzellik Yarışması’nda 3’üncü seçilen Nilüfer Apaydın, «Birkaç film teklifi var. Ciddi ciddi düşünüyorum» diyerek gönlünde yatan aslanın sinema olduğunu açıkladı.

Türkiye 3’üncü güzeli seçilen Nilüfer Apaydın’ın, düşlerini beyazperde süslüyor… 30 Eylül Salı günü Hong Kong’da yapılacak Asya-Pasifik Güzellik Yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan Apaydın, sinema oyuncusu olmak istediğini söyledi.

Nilüfer Apaydın, «Birkaç film teklifi aldım ve bunlar üzerinde ciddi ciddi düşünüyorum» diyerek gönlünde yatan aslanın sinema olduğunu açıkladı.«Oyunculuğu çok seviyorum»

Çocukluğundan beri sinemaya büyük bir ilgi duyduğunu belirten güzelimiz bu konuda şunları söyledi:

«Oyunculuk benim sevdiğim işlerden birisidir. Her zaman iyi bir oyuncu olmayı düşünürdüm.

Ayrıca sinemaya da çok meraklıyım. Bol bol film izlerim ve oyuncuların nasıl davrandıklarına dikkat ederim. Şimdi aldığım film tekliflerini değerlendiriyorum ve iyi bir oyuncu olmaya çalışacağım».«Kalıcı olacağım»

Sinemayı hiçbir zaman gelip geçici bir istek olarak görmediğini belirten Türkiye 3’üncü güzeli Apaydın, «Oyunculuk disiplin isteyen bir iştir» diyerek şöyle konuştu:

«Öncelikle iyi bir yönetmenle çalışmak istiyorum. Oyunculuk deneyimim olmadığı için, yönetmenin her söylediğini harfi harfine yerine getirmeye çalışacağım. Bence sinemayla uğraşan ve başarı kazananlar çok disiplinli ve çalışmayı seven kişilerdir.»

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-40-sayisi/)

19.01.2021 13:37

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar