Menü

Nükhet Duru Birlikteliğini Kutladı

Nükhet Duru ile Erol Evgin’in birlikte sahneye çıktıkları günden bu yana tam 8 ay geçti. Yeni bir ikili oluşturan ve bu beraberliklerini uzun yıllar sürdüreceklerini açıklayan Nükhet Duru ve Erol Evgin, İzmir Fuarı’nda karşılıklı göbek atarak «Daha nice 8 aylara» dediler.

Televizyonda başlattıkları çalışmalarını sahnede de sürdüren Nükhet Duru ve Erol Evgin, beraberliklerinin sekizinci ayını karşılıklı göbek atarak kutladılar.

İzmir Fuarı’nda sahneye çıkan iki ünlü sanatçı, çok iyi anlaştıklarını söyleyerek, «Birlikten kuvvet doğar sözüne inanıyoruz. Başarımız bunun kanıtı» dediler.«Hiç ayrılmayacağız»

İstanbul’daki programlarının bitmesinin hemen ardından İzmir Fuarı’na katılan Nükhet Duru ve Erol Evgin, ikili olarak sahneye çıkmalarının hayranları tarafından büyük ilgi gördüğünü belirterek, «Beraberliğimizi daha uzun yıllar sürdürmeye kararlıyız. Hiç ayrılmayacağız» diye konuştular. Aralarındaki dayanışmanın ve dostluğun herkes tarafından gıpta edilerek izlendiğini söyleyen ünlü ikili, «Bazen bu güzel beraberliğimize nazar değecek diye korkuyoruz. Allah bizi kem gözlerden korusun» dediler. Fuardaki programları ile her gece büyük alkış toplayan sanatçıların başarılarını görenler ise, «Böylesine iyi anlaşan ikilinin sırtı yere gelmez, büyük ilgi görüyorlar» diye konuşuyorlar…

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-36-sayisi)

25.09.2020 18:21

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar