Menü

Patrick Duffy, Her Şeyi Göze Aldı

Bütün dünyanın heyecanla seyrettiği Dallas dizisinin baş aktörlerinden Bobby, gerçek adıyla Patrick Duffy, ünlü Fransız şarkıcısı Mireille Methieu için 10 yıllık aile düzenini bozdu.

Dallas dizisinin evine bağlı, sadık ve sevecen Bobby’si bundan bir yıl öncesine kadar özel hayatını da dizideki rolüyle aynı paralelde tutuyordu. Yani bir yerde özel hayatını anlatıyordu dizideki rolüyle… Ama gelgelelim geçen yıl Paris’te bir tesadüf sonucu tanıştığı Mireille Mathieu, onun bütün düzenini altüst etti. O sevecen, müşfik ev erkeği gitmiş, yerine hırçın evini ihmal eden ve her fırsatta kavga çıkaran bir erkek gelmişti. Şimdi, Patrick Duffy’nin bunca senelik düzenini bozan ilişkiden biraz sözedelim isterseniz…Geçen sene Paris’te başlayan Mireille Patrick aşkı kısa sürede çok yakın bir ilişkiye dönüşmüştü. Çift biraraya gelemese bile, beraberliklerini telefon ya da mektup yoluyla sürdürüyorlardı. Bu ilişki öylesine derinliklere kök salmıştı ki, Patrick’i tanıyan yakın arkadaşları “Onun Mireille’e aşık olduğunu anlamamak için aptal olmak gerekir, ondan bahsederken Patrick’in gözleri ışıl ışıl oluyor” diyorlardı. İşte bu şekilde başlayan aşkları bugün de aynı hızıyla devam ediyor.

Hatta son günlerde avukatıyla haberleşme içinde olan Duffy, söylentilere göre ona kesin talimat vermiş ve karısından boşanmak için ne gerekiyorsa yapılmasını söylemiş. Bu böyle devam ededursun, öte yandan Dallas’ın yapımcılarını bir düşüncedir aldı. Duffy’nin “Mireille isterse Dallas’ı bile bırakırım” demesi bütün yapımcıları bir anda telaşa düşürdü. Ceyar’dan sonra Dallas’ın ikinci adamı olan Bobby’nin diziyi bırakması halinde, önemli ölçüde aksaklıklar olacağının bilincinde olan yapımcılar bu durum karşısında ”Patrickin fiyatını gerekirse arttırırız” diyorlar.Şu günlerde Paris’te ev aramaya başlayan sevgililer, hayatlarından çok memnunlar. Bunun gelip geçici bir ilişki olmadığını, birbirlerini ölümsüz bir aşkla sevdiklerini söylüyorlar. Zaten Patrick Duffy’nin bütün prensiplerini hiçe sayarak Mlreille’in showunda dansedip, şarkı söylemeyi kabul etmesi de onların sözlerini doğrulamaya yetiyor da artıyor bile…

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/sey-dergisinin-1983-tarihli-12-sayisi/)

01.03.2021 01:07

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar