Menü

Raquel Welch Onların İzinde

Dünyanın ünlü sinema sanatçılarından Raquel Welch, Rock dünyasının ünlü isimlerine özendi. Tıpkı onlar gibi giyinen ve makyaj yapan Raquel Welch, «Ben binbir surat gibiyim» dedi…

Dünyanın ünlü sinema oyuncularından Raquel Welch, kılıktan kılığa girerek, yeteneğini bir kez daha kanıtladı… Rock dünyasının ünlü isimlerine özenip, tıpkı onlar gibi giyinen ve makyaj yapan Raquel Welch, «Ben binbir surat gibiyim. Herkesin kılığına girebilirim» dedi.«Rock şarkıcısı olmak isterdim»

Başta Elvis Presley olmak üzere, Mick Jagger, Bruce Springsteen, Prince gibi ünlü şarkıcıları taklit eden Raquel Welch, bu ilginç tutkusu için şunları söyledi:

«Eğer bir kez daha dünyaya gelseydim, hem erkek, hem de rock şarkıcısı olmak isterdim…Rock müziğine büyük bir hayranlığım vardır. Bu türdeki en büyük şarkıcılar da erkek oldukları için, onları giysilerinden seslerine kadar taklit ediyorum.

Belki bir rock şarkıcısı olamadım ama, sinema sanatçısı olarak üstün bir rol yeteneğimin olduğunu da kanıtladım. Bakarsınız ileride müziğe başlar ve şimdi taklit ettiklerime de rakip olurum. İşte o zaman bir başkasının giyinişini taklit etmem ama eminim çok daha ilginç showlar ve şarkılar sunarım.»

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-32-sayisi/)

14.01.2021 21:17

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar