Menü

Reklam Yıldızı Lusi

Gökyüzü adlı filmde başrolde oynayan Belçikalı Lusi, reklam filmlerinin de aranan yıldızı oldu.. Lusi, «Bergama’yı gördünüz mü?» şeklindeki bir reklam kampanyasında tanınmaya başladı..

Her akşam televizyon reklamlarından «Bergama’yı gördünüz mü?» diye seslenen Belçikalı Lusi reklam filmlerinin aranan yıldızı oldu. «Gökyüzü» adlı filmin çekimleri için Türkiye’ye gelen Lusi, Türkiye’de birden bire şöhrete kavuşmasının kendisini çok şaşırttığını belirterek, «Böyle giderse Türkiye’ye yerleşirim» dedi.Ülkesinde mankenlik yapan Lusi, rol aldığı reklam kampanyasını da çok sevdiğini belirterek, «O reklam filminde söylediğim (Bergama’yı gördünüz mü?) lafı artık bir espri haline geldi. Herkes beni görünce (Lusi’yi gördünüz mü?) şeklinde şaka yapıyor» diye konuştu.«Türkiye’de daha uzun süre kalabilirim»

Sinan Çetin’in yönettiği «Gökyüzü» adlı gençlik filmin başrolünde oynayan Belçikalı manken Lusi, Türkiye’yi çok sevdiğini belirterek, ülkemizdeki kalış süresini bir süre daha uzatabileceğini söyledi.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-42-sayisi/)

02.03.2021 00:33

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar