Menü

Reklamların Minik İsmi Şevval Sam

Şevval Sam, 1 yıl içerisinde 7 ayrı firmanın televizyon reklamlarında ekrana geldi. 14 yaşındaki ortaokul öğrencisi Şevval, «Sinemadan da teklif geliyor ama şimdilik TV reklamlarında gözükmek istiyorum» dedi.

TV reklamları, sinema dünyasına yeni bir yıldız daha kazandırıyor… 1 yıl içinde 7 ayrı firmanın TV reklamlarında oynayan 14 yaşındaki Şevval Şam’a film çevirmesi için teklif üstüne teklif yağıyor…«Sinemayı şimdilik düşünmüyorum»

Barbi, Dalin, Eti gibi birçok ürünün reklamlarında rol alıp TV’nin yeni gözdesi olan ortaokul öğrencisi Şevval Sam, «Henüz sinemayı düşünmüyorum» diyerek şöyle konuşuyor: «Reklamlar sayesinde artık her hafta ekranda yer alıyorum. Sinema yapımcıları tipimi çok beğenmiş olmalılar ki daha ilk reklamdan sonra teklif yapmaya başladılar. Ancak henüz film çevirmek istemiyorum. Çünkü sinema oyunculuğu için kendimi hem çok küçük, hem de yeterli bulmuyorum. Yalnızca TV reklamlarında görünmek istiyorum.»Sanatçı annenin sanatçı kızı

Şarkıcı Leman Sam’ın kızı olan Şevval Sam, annesinin de kendisine çok yardımcı olduğunu belirterek, «Reklam filmlerinde oynamam için öncelikle annem ısrar etti» diyor.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-40-sayisi/)

19.01.2021 13:39

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar