Menü

Sadri Alışık İddialı Geliyor

Oyuncu kadrosu

Orhan Aksoy’un yazıp yönettiği 4 bölümlük dizide başrollerde Sadri Alışık ve Meral Oğuz oynuyor.

Dizide ayrıca Erol Günaydın da misafir sanatçı olarak rol alıyor. Erol Günaydın, dizide bir ayyaşı canlandırıyor…Gerçek itfaiyeciler çalıştı

Dizideki her şeyin gerçeğe uygun olması için çalışan ekibe, güvenlik kuvvetleriyle birlikte itfaiye de yardım etti. Dizinin en can alıcı çekimlerinde rol alan gerçek itfaiyeciler harekâta katıldılar.

İddialı Çalışıyorlar

«Saat Sabahın Dokuzunda» adlı televizyon dizisi için hiçbir masraftan kaçınılmıyor.Başrolleri paylaşan Sadri Alışık ve Meral Oğuz, «Seyredenler bu diziyi çok beğenecek» diyorlar.

Çekimleri süren «Saat Sabahın Dokuzunda» adlı TV dizisi için yapımcılar, her şeyin gerçeğe uygun olması için ellerinden geleni yapıyorlar. Orhan Aksoy’un yönettiği ve başrollerinde Sadri Alışık ile Meral Oğuz’un oynadığı dizi için hiçbir masraftan kaçınılmıyor.

Dizinin intihar sahnesi için özel bir şirketten helikopter bile kiralayan ekibe, güvenlik kuvvetleri ve itfaiye de yardım ediyor… 4 bölümden oluşan dizinin finali olan intihar çekimlerinde toplanan kalabalık ile başta Sadri Alışık olmak üzere bütün oyuncu kadrosu, «Her şey aslına uygun olarak yapıldı. Seyredenler bu diziyi çok beğenecek ve uzun süre etkisinde kalacaklar» diyorlar.Özel helikopter kullanıldı

Hiçbir masraftan kaçınmayan yapımcılar, özel bir şirketten bir helikopter kiraladılar. Helikopterdeki görevliler 7. kattan atlayıp ölmek isteyen Meral Oğuz’u kurtarmaya çalıştılar.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-33-sayisi/)

27.02.2021 03:32

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar