Menü

Samantha Fox Zirveye Oynuyor

«Touch Me» adlı şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken Alman fotomodel ve şarkıcı Samantha Fox, «Madonna’nın göbeği varsa, benim de göğüslerim var» diyerek, ünlü şarkıcı Madonna’nın tahtına göz diktiğini açıkladı.

Avrupalı kadın şarkıcılar, artık seslerinden çok vücutlarının çeşitli bölümleriyle meşhur olmaya çalışıyorlar… Göbeğini açıkta bırakan giysilerle bir anda milyonların sevgilisi olan çılgın şarkıcı Madonna’nın ardından, Samantha Fox da göğüsleriyle zirveye tırmanmak istiyor.«Touch Me» adlı şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken Alman fotomodel ve şarkıcı Samantha Fox, «Madonna’nın göbeği varsa, benim de göğüslerim var» diyerek ünlü şarkıcının tahtına göz diktiğini açıkça belirtiyor.

«Küçükken çirkin bir kızdım»

Sahneye, özellikle göğüslerini açıkta bırakan giysilerle çıkan ve bol bol yarı çıplak pozlar veren genç şarkıcı, «Aslında küçükken çok çirkin bir kızdım» diyerek şunları anlatıyor:«Çirkinliğimden dolayı hep utanç duyardım. Sonradan gözlerimdeki bozukluk, kullandığım gözlük sayesinde düzeldi. Dişlerim de tel sayesinde güzelleşti. Büyüyüp geliştikçe çekici bir kız olmaya başladım. Ailemin gönderdiği bir resim ile 1983 yılında bir derginin güzeli seçilince şansımı kullanmaya karar verdim. Güzel sesimin yanısıra, göğüslerimi de kullanarak, Avrupa’nın bir numaralı şarkıcısı ben olacağım.»

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-31-sayisi/)

27.02.2021 04:54

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar