Menü

Seda Sayan Villasının Keyfini Sürüyor

Caddebostan Maksim Gazinosu’nda assolist olarak sahneye çıkan Seda Sayan, «Gecelerin yorgunluğunu, gündüzleri evimden boğazı seyrederek ve güneşlenerek üzerimden atıyorum» diyor.

Seda Sayan, yorucu bir günün ardından ancak Boğaz’daki şahane villasında soluklanabiliyor… Caddebostan Maksim Gazinosu’nda assolist olarak sahneye çıkan Seda Sayan, «Gecelerin yorgunluğunu gündüzleri evimde Boğaz’ı seyrederek ve güneşlenerek üzerimden atıyorum» diyor. Sayan, gazino çalışmasının yanı sıra rol aldığı TV dizisi «Saide»nin de yoğun çalışma temposunu artırdığım söylüyor.Çalışmanın ardından gelen mutluluk

Sahneye çıktıktan sonra geceleri evine gittiğinde Boğaz’ı seyretmenin tadının da bambaşka olduğunu belirten Sayan, şöyle konuşuyor:

«TV dizisi başladığından beri sabahları oldukça erken kalkıyorum ve hemen bahçeye inip güneşleniyorum. ‘Saide’nin benim olduğum bölümleri genellikle öğleden sonra çeküiyor. Dizideki görevimi tamamladıktan sonra yine evime gelip, güneşin o şahane batışını seyrediyorum. Bütün bu çalışmalar ve ardından evime gelmek beni yormuyor aksine çok mutlu ediyor. Evimin manzarası bana her şeyi tamamen unutturuyor.»İlk TV dizisi

Daha önce sinemada 5 film çeviren Seda Sayan, «İlk kez TV’de rol alıyorum» diyor. Memduh Şevket Esendal’ın eserinden televizyona uyarlanan dizide Burçin Oraloğlu’nun sevgilisi rolünde oynayan şarkıcı, şunları söylüyor:

«Burçin Oraloğlu’yla evli olan Selma Güneri’nin yuvasını yıkan bir kadın rolünde olmama rağmen, yine de TV dizisinde oynamaktan çok hoşlandım. Üstelik daha önceden şarkıcı olarak bile çıkmadığım ekranda oyuncu olarak yer almam, garip bir tesadüf. Yani TV izleyicileriyle ilk olarak şarkıcılık yerine, oyuncu olarak tanışacağım. Ancak en kısa zamanda, bir bant doldurup denetime göndereceğim ve ekrana bu kez asıl mesleğimle çıkacağım.»Seda Sayan, müzik ve film çalışmaları için prova yaptığı deniz manzaralı bahçesine büyük bir özen gösterdiğini belirterek bütün çiçekleri kendi elleriyle diktiğini ve büyüttüğünü açıklıyor.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-37-sayisi)

20.01.2021 18:42

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar