Menü

Sekreter Güzelleri

Pendik’te bir dershane tarafından gerçekleştirilen güzellik yarışmasında Betül Avcı, Sekreterler Güzeli seçildi. Yarışmada ayrıca bilgisayar, daktilo ve sempati güzelleri de belirlendi.

Pendik’teki bir dershanenin her kurs dönemi sonunda yaptığı ve geleneksel hale gelen bir yarışmada, Sekreterler Güzeli seçildi. Diploma töreni sırasında yapılan yarışmada 15 yaşındaki Betül Avcı, Sekreterler Güzeli seçilerek ödülünü aldı.Öğretmenlerin, öğrencilerin ve davetlilerin bulunduğu diploma töreninde yapılan yarışmaya birbirinden güzel 36 sekreter adayı katıldı. Oldukça büyük çekişme içinde geçen yarışmada heyecandan ter döken güzelleri seyirciler sık sık alkışlarıyla desteklediler.

Öteki güzeller

Kurs öğretmenlerinin jüri üyeliği yaptıkları yarışmada kurstan iyi bir derece ile mezun olan Betül Avcı, sekreterler güzeli seçilirken yarışmaya katılan adaylar arasından bilgisayar, daktilo ve sempati güzelleri de belirlendi.Bilgisayar güzelliğini İkbal Köroğlu, daktilo güzelliğini Işıl Yılmaz, sempati güzelliğini de Belgin Akarsu kazandı.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-32-sayisi/)

27.02.2021 05:36

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar