Menü

Sekse Düşkün Mine Soley Ramazanda Oruç Tuttu

Türk sinemasının en çok soyunan kadını Mine Soley, bu günlerde sahneyle, set arasında mekik dokuyordu. Bir aylık mecburi Ramazan istirahatından sonra tekrar ortaya çıkmış, kendini jet hızıyla sahneye ve film setine atmıştı.

Mine SoleySekse Düşkün <a href= Ramazanda Oruç Tuttu Mine Soley’i “Ölüm Emri” adlı filmin setinde bulduk. “Ölüm Emri”ni Yücel Uçanoğlu-Metin Film-Işık Toraman adına yönetiyordu. Filmin başrollerini Murat Soydan ve Esen Püsküllü oynuyordu. Ve Mine Soley’İn yanısıra oynıyan öteki oyuncular da Behçet Nacar, Ali Poyraz oğlu, Erden Alkan’dı. Son ikisi tiyatro oyuncularıydı.

Mine Soley kamera karşısına çıkmak için sırasını bekliyor bu arada da makiyajını yapıyordu. Sahneyle film setleri arasında mekik dokuyan genç kadın:

– ”Bir bilseniz ses alanında neler dönüyor. Bazı ses sanatçıları, sahneye geçen sinema oyuncularım nedense çekemiyorlar. Hanımefendiler bütün yeni şarkıları amborgoya almışlar,bize okutmak istemiyorlar, Eskimiş unutulmuş şarkılar da bize kalıyor. Ama ne yalan söyliyeyim bütün ambargolar bana vız geliyor. Ben Mine Soley’im istediğim şarkıyı okurum.. Ve istedikleri kadar da sinemadan sahneye geçen sinema oyuncularını hor görsünler. O hor görüp kınadıkları Yeşilçamlılar gazinoların baş köşelerim çoktan tuttular” diyordu.

Ramazandan sonra kolları sıvayıp sahne ile film seti arasında mekik dokuyan Mine Soley artık bütün hızıyla çalışıyordu.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/pazar-dergisinin-1970-tarihli-742-sayisi/)

16.02.2017 12:03

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar

 • Yayınlandı: 25 Ağustos 2015 10:18

  Hatice Kısa

  Fiziğine bayıldım he
 • Yayınlandı: 25 Ağustos 2015 10:19

  Şennur Özbek

  fizik müthiş kıskanılası
 • Yayınlandı: 25 Ağustos 2015 10:19

  Sinem Selin

  bu fotograf makinesine ragmen müthiş cıkmış fiziği
 • Yayınlandı: 9 Eylül 2015 14:07

  MEMDUH HAYAT

  hanımefendi bir ara imana gelmişte tabi kısa sürmüş :D
 • Yayınlandı: 9 Eylül 2015 14:09

  ŞENER BAYSAL

  gönül isterdiki imanı daim olsun ama ekmek parası işte :D :D