Menü

Selami Şahin Nişanlandı

GEÇTİĞİMİZ hafta iki çift, evli lige giden yolda ilk adımı atmanın mutluluğunu yaşadılar. Bunlardan biri Selami Şahin – Nil Alpay çifti diğeri Onur Kayador – Asuman Akbabacan İkilisi idi.

İki çift de aynı gece sevinçlerini yakın dostlarıyla birlikte paylaştılar. Dilerseniz önce müzik dünyamızın ünlü ismi Selami Sahin’le şarkıcı Gönül Alpay’ın kızı Nil Alpay’ın nişanlanmalarından söz edelim.Selami Şahin bundan iki yıl önce bir tesadüf sonucu tanışmıştı Nil Alpay’la.

Daha sonra sık sık birlikte gezdiler dolaştılar. Bu arada da arkadaşlıklarının aşka dönüştüğünü hissetti ikisi de. Bu duygu onları nişanlanmaya kadar götürdü.

Yönetmen Orhan Elmas’ın yüzükleri takmasından sonra Selami Şahin bize şunları söyledi: «Nil’i tanıdıktan sonra bir anda her şey değişti. Onunla her karşılaştığımda içimi büyük bir sevine dolduruyordu. Aynı duyguları o da benim gibi yaşıyormuş. Bunu öğrendiğim zaman dünyalar benim oldu. Gördüğünüz gibi bu gece de nişanlandık. Şimdi de evlilik hazırlıklarına başlayacağız.»FUTBOLCUNUN NİŞANI

Selami Şahin – Nil Alpay’la nişanlanırken aynı gece futbol sahalarının ünlü yıldızı Fenerbahçeli Onur Kayador da Asuman Akbabacan’la nişanlanıyordu. Nişan yüzükleri takılırken çiftin mutluluğu yüzlerinden okunuyordu. Onur’un bu mutlu gününde başta teknik direktör Rauch olmak üzere tüm Fenerbahçeli futbolcular ordaydı. Son derece eğlenceli geçen gecede futbolcular bol bol da imza dağıttılar.Bu arada kendisiyle görüştüğümüz Onur bakın neler söylüyor: «Asuman’la birlikte çok mutlu olacağıma inanıyorum. Elbette bu mutluluğum sahalarda da kendisini gösterecek. Asuman bundan sonraki çalışmalarımda en büyük moral hocam olacaktır.»

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1981-tarihli-23-sayisi)

27.01.2021 22:46

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar