Menü

Serpil Örümcer, Şoförleri Sevindirdi

«Duyarak söyledim»

«Aşığım Bir Şoföre» adlı şarkının yer aldığı son kasetini şoförlere armağan ettiğini belirten Serpil Örümcer, kasetinde en çok bu şarkıyı sevdiğini ve duyarak söylediğini belirtti…

«Bayan Bacak» olarak tanınan Serpil Örümcer de bir kaset doldurdu ve «Aşığım Bir Şoföre» adlı şarkısını tüm şoförlere ithaf etti.

«Bayan Bacak» Serpil Örümcer de şoför dostu oldu… Yeni doldurduğu kasetinde yer alan «Aşığım Bir Şoföre» adlı şarkısını çok sevdiğini belirten Örümcer «Bu parçamı tüm şoför arkadaşlara ithaf ediyorum. Şarkıyı her okuyuşumda kendimi onlardan biri gibi görüyorum. Benim kasetim yolculukları sırasında şoförlere en iyi arkadaş olacak» dedi.Fırsat buldukça son kasetini imzalayıp şoförlere hediye ettiğini ve onlara parça hakkında fikirlerini sorduğunu belirten Örümcer şunları söyledi: «Şoför arkadaşlar bu parçayı dinlediklerinde çok beğeniyorlar ve bana teşekkür ediyorlar. Bu da beni fazlasıyla memnun ediyor.»

Şoförlüğün insanlara hizmet veren zor bir meslek olduğunu söyleyen Serpil Örümcer, gelecek çalışmalarında başka meslekler için de şarkılar yapacağını söyledi.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-29-sayisi)

25.09.2020 17:56

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar