Menü

Sevda Ferdağ ve Süleyman Turan Fal Baktı

“Bence 1967 yılı senin için çok hayırlı olacak. İçime öyle geliyor buna eminim. Bir de bebek geliyor bu sene, oğlan olacak hem de. Tehlikelerle dolu bir filmde oynayacaksın, bu sana korkunç bir şans ve başarı kazandıracak. İsmin ağızlarda gezecek. Belki çalışırken, böyle sıkıntılara katlanmak hoşuna gitmeyebilir ama sonradan çok memnun olacağını bil… Ve inanıyorum Süleyman sen seksen yaşına kadar yaşayacaksın. Darısı benim başıma. Ekstra şöhrete eriştiğin zaman da bu falı unutma.”

SÜLEYMAN TURAN SEVDA FERDAĞ’IN KİBRİT FALINA BAKIYOR

Sevda Ferdağ ve Süleyman Turan Fal Baktı“Başarılı bir devreden bir başka başarılı devreye. Bir takım huzursuzluklardan kurtulacaksın. Önüne engeller bile çıksa, içgüdün, sağ duyun ile gidermesini bileceksin bunları.

Uzun seneler özlediğin, arzu ettiğin şeyler önündeki devrede alacak.Aşkta özlediğin her şeye, kavuşacaksın. Meselelerin müsbetliğe doğru gidiyor bu yolda. Mutluluk ve rahatlık içinde işlerini halledebiliyorsun. Yabancı bir şirket’ten teklif alman muhtemel. Bunu da ancak sen değerlendirebileceksin. Dışarda kaldığın sürede seni özleyen birisi dönüşünde, rahatça içini dökebilecek sana.

Yalnız bu aralık bir başka insan da sana büyük bir huzursuzluk aşılamağa çalışıyor sanki. Neyse ki bunu kendi kendine bertaraf edebileceksin. En büyük avantajın, kendi kendine her şeyi halletme kudretine sahip olman.

Bir imkan bularak daha güçlü bir sanatçı hüviyetine bürüneceksin.. Aslında öyle ama, bunu daha fazla ispatlama şansı tanımnacak. Önümüzde bol imkanlar açılıyor şu arada.”

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/pazar-dergisinin-1967-tarihli-550-sayisi)

01.09.2015 09:43

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar

  • Yayınlandı: 25 Ağustos 2015 12:15

    Filiz Taştan

    Herkes fal bakıyor birbirinee :))
  • Yayınlandı: 25 Ağustos 2015 12:15

    Suzan Genç

    ne cıkmıs faldaaaa