Menü

Sevtap Parman, İbo’yu Mest Etti

«Gülüm Benim» adlı film «Sarhoş» oldu

Kısa süre içinde, aynı film için sinemanın iki güzeline teklifte bulunan İbrahim Tatlıses Sevtap Parman’da karar kılmış ve Ahu Tuğba’yı saf dışı bırakmıştı. Ancak ünlü türkücü Sevtap Parman’ın oynayacağı filmin adım son anda değiştirdi ve «Sarhoş» yaptı…Sevtap İbo’yu ”Sarhoş” Etti

İbrahim Tatlıses «Gülüm Benim» adını koyduğu film için başrol teklif ettiği Sevtap Parman’ı bu fikrinden vazgeçirerek «Sarhoş» adını verdiği başka bir filmde oynatmaya başladı.

«Sadece filmin adını değiştirdim» şeklinde konuşan ünlü türkücünün, «Sevtap bu işe gönül vermiş biri. Oyun gücü yerinde. Böyle kadınları severim» demesi çeşitli yorumlara yol açtı.İki güzel arasında bocalayan İbrahim Tatlıses ne yapacağım şaşırdı… Bir süre önce «Gülüm Benim» adlı film için Ahu Tuğba ile anlaşan Tatlıses daha sonra bu rolü Sevtap Parman’a teklif etmiş ve çalışmalara başlamıştı. Ancak ünlü türkücü yeniden karar değiştirdi ve Sevtap Parman’ı «Sarhoş» adlı başka bir filmde oynatmaya karar verdi.

Bu konuda, «Sadece filmin adını değiştirdim» diye konuşan İbrahim Tatlıses’in Sevtap Parman’ı beğendiğini ve yetenekli bulduğunu söylemesi ise sinema çevrelerinde, «İbo için yeni bir gönül ilişkisi mi başlıyor?» şeklinde yorumlandı.«Gülüm Benim»i Ahu’ya mı saklıyor?

Tatlıses’in «Gülüm Benim» için anlaşma yaptığı Sevtap Parman’ı ani bir kararla başka bir filmde oynattığını duyanlar ise, «İbrahim Tatlıses Ahu Tuğba’dan vazgeçtikten sonra herhalde ona haksızlık yaptığım anladı. İkisinin de gönlünü kırmamak için böyle bir şeyi tercih etti. Belki de «Gülüm Benim»de oynaması için Ahu’ya ikinci kez teklifte bulunacak» dediler. «Sarhoş»ta başrol oynayacak Sevtap Parman da Tatlıses’le oynamaktan mutlu olduğunu, filmin adının değişmesinin önemli olmadığım söyledi.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-26-sayisi/)

21.01.2021 15:29

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar