Menü

Seyfi Dursunoğlu ”Huysuz Virjin”le Zengin Oldu

Huysuz Virjin adını hemen hemen duymayan yoktur. Gazino sahnelerinde uzun yıllar kanto söylemesine rağmen şöhreti son 10 yıldır yakalayan Seyfi Dursunoğlu bugün sahte kadınların en zengini olarak tanınıyor. Sahneden kazandığı paralarla yeni yaptırdığı üçüncü evinin inşaatında görüştüğümüz Huysuz Virjin transseksüel olayını bir vurgun olarak niteliyor…“Atın atın, eskimiş karılarınızı atın.. Huysuz Virjin geliyooooor”

İstanbul’un birbirinden renkli lüks gazinolarında gece kulüplerinde 10 yıldır çığlık çığlığa bağırıyor Seyfi Dursunoğlu. Nam-ı diğeriyle Huysuz Virjin. Yani sahte kadınların en zengini… Gerçekte transseksüel olmamasına rağmen erkekten dönme kadınlara gösterilen ilgiden dolayı sahnede sahte kadın olarak yaptığı showlarla milyonlar kazanan Huysuz Virjin bu gün İstanbul’da üçüncü evini yaptırıyor. Uzun yıllardır “Zenne” olayını yaşatmak için sahnede kanto söyleyen Huysuz Virjin bu gün kantoları sadece bir espri olarak kullanıyor. Gerçek transseksüellere taş çıkartır biçimde kadın kılığına girerek sahnede müşterileri kahkahalara boğan diyaloglar kurarak ve de çılgın göbek dansları yaparak büyük paralar kazanıyor. Sahte kadınların belki en zengini olan Huysuz Virjin programını erkek kılığında bitirmesine rağmen eşcinsel suçlamalara hedef oluyor. Hatta üç yıl öncesinde sahneye çıkışı yasaklanan bu yüzden kadın kılığında poz veremeyen Huysuz Virjin bugün yine büyük gazinolarda lüks gece kulüplerinde rahat rahat çalışabiliyor. Zenne showunun tutulmasının transseksüellere ilginin artmasıyla doğru orantılı olduğunu kabul eden Seyfi Dursunoğlu sözlerini şöyle sürdürüyor:

– “Bu olay tam bir vurgundu. Erkekten dönmelerin sahneyi istila etmesi kısa sürdü ama parayı kazanan çok oldu. Ben eskilerin direklerarası eğlencelerini modernize ederek yaşatmaya çalışırken erkek olup kadın kılığına girmem çok kişinin hoşuna gitti. Belki de zevklerini kamçıladı. Ama ben her zaman programımın sonunda erkek yüzümü göstererek selamladım ve alkışlarım sanatıma geldi. Bu yüzden kimseyi kadın olmaya özendirdiğimi sanmıyorum. Vicdanen çok rahatım.”Transseksüellerin gazino sahnelerinde mantar gibi türemesinin yanında ameliyat olmadan kadın kılığına girerek show yapıp büyük servet yapan Huysuz Virjin en geç iki yıla kadar emekliye ayrılacağını söylüyor ve sözlerini gülerek şöyle noktalıyor.

– “Artık evimin kadını olacağım şekerim…”

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/sey-dergisinin-1985-tarihli-3-sayisi/)

07.10.2020 17:12

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar