Menü

Seyyal Taner Hastanelik Oldu

DAHA düne kadar sağa sola koşturuyor, müzik ve dans çalışmalarıyla, harıl harıl İzmir Fuarı için sahneye hazırlanıyordu Seyyal Taner. Bir gün, aklının ucundan bile geçirmediği bir hareket, bir olay, Seyyal Taner’i yatağa düşürmeye yetti bile.Bir yandan acı içinde kıvranarak başından geçen olayı bize anlatmaya çalışırken, diğer yandan da içine düştüğü duruma ister istemez gülüyordu.

Seyyal Taner

Kendisini geceyarıları doktorlara koşturmaya neden olan o inanılmaz anı, upuzun, boylu boyunca yattığı divandan anlattı Seyyal Taner:

«Yere bağdaş kurmuş vaziyette televizyon seyrediyordum. Elimdeki bardağı masanın üzerine bırakmak için yerden bir karış kadar yükseldim. Aniden dengem bozuldu ve hemen arkamda duran tahta parçasının üzerine düştüm. Büyük bir acı içinde fırladım. İlk anda bir şey farketmedim, ancak gece kuyruk sokumu bölgemde beliren müthiş bir acı ile uyandım. Sanki bütün vücuduma kramp girmişti. Hemen! doktora koştum. Başımdan geçenleri anlattım, inanmak istemedi. Bir hafta hiç kalkmadan yüzü koyun yatmam gerekiyor şimdi.»

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1981-tarihli-32-sayisi)

05.10.2020 22:34

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar