Menü

Sezen Aksu Kimselere Çaktırmadı

«Ne yapalım sanatçının kaderi»

Sezen Aksu Antalya’da üşüttüğü için sık sık battaniyelere sarınarak oturdu. Daha sonra televizyon çekimlerine katılan Aksu, «Ne yapalım sanatçının kaderi bu. Hasta da olsak seyircinin karşısına çıkmak zorundayız» diye konuştu.Antalya’da verdiği konserden sonra grip olan Sezen Aksu, İstanbul’a döndüğünde televizyon çekimlerine katıldı ve hasta hasta «Git» adlı şarkısını söyledi. Süpervision adlı programla Sezen Aksu’yu 20 Kasım’da televizyonda ikinci kanaldan izleyeceğiz.

Sezen Aksu sanatçının olağan kaderini yaşıyor… Antalya’da verdiği konserden sonra grip olan ünlü sanatçı İstanbul’a döndüğünde televizyon çekimlerine katıldı ve hasta hasta şarkı söyledi.Uzun bir süreden beri bir yatakta bir ayakta olduğunu söyleyen Sezen Aksu, «Ne olursa olsun sanatçı sorumluluğumu biliyorum. Onun için hasta da olsam şarkı söylüyorum» dedi.

Antalya’daki konserleri sırasında üşüttüğünü belirten Aksu, «Aslında dinlenmem gerekti ama televizyon programı ortaya çıkınca yine hasta yatağımdan çıkıp çekimlere katıldım» diye konuştu.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-44-sayisi)

21.01.2021 14:14

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar