Menü

Sezer Güvenirgil Anne Oldu

Sezer Güvenirgil ile Serdar Alkan’ın evinde mutluluk rüzgarları esiyor… Geçtiğimiz hafta bir kız çocuğu dünyaya getiren Sezer Güvenirgil, «Serdar’la mutlu bir evliliğimiz var. Minik yavrumuz ise mutluluğumuza mutluluk katıyor. Artık büyük bir aile olduk» diyor.Yıllardır hasretini çektiği annelik duygusunu tattığını belirten Sezer Güvenirgil, «Bu bambaşka bir duyguymuş. Yavrumun sevgisini dünyada hiçbir şeye değişmem» diye konuşuyor.

«Damadımız Erkek Olur»

Doğan bebeklerinin kız ya da erkek olmasının kendileri için önemli olmadığını belirten baba Serdar Alkan ise, «Bazı aileler ille de erkek olsun diye tuttururlar. Biz Sezer’le böyle bir şeyi hiçbir zaman düşünmedik. Önemli olan bebeğimizin sağlıklı olması. Erkek evladımız olmadı ama bizim de erkek damadımız olur» diyerek duygularını dile getiriyor.«Annelik Duygusunu Tattım»

Anneliğin bambaşka bir duygu olduğunu belirten Sezer Güvenirgil, «İnsan bebeğini eline alınca değişik şeyler hissediyor. Bu kelimelerle anlatılabilecek gibi değil» diye konuşuyor. Güvenirgil, ideal bir ev hanımı ve çocuğuna iyi bir anne olacağını söylüyor.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-26-sayisi/)

02.03.2021 22:56

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar