Menü

Sezer Güvenirgil Bebek Büyütüyor

«Çocuğumuza iyi bir gelecek hazırlayacağız»

Kızları Sezer’in tüm yaşantılarını değiştirdiğini söyleyen Sezer-Serdar Soykan çifti, ona iyi bir gelecek hazırlamak için uğraştıklarını belirtiyorlar. «O bizim her şeyimiz» diye konuşan çift sözlerine şunları ekliyorlar: «Sezer doğduktan sonra tüm yaşamımız değişti. Onun istikbalini düşünerek daha şimdiden yatırımlar yapmaya başladık. Kızımıza her şeyden çok değer veriyoruz. Onun mutluluğu her şeyden önemli.»Evlendikten sonra sinemadan ve sahneden elini ayağını çeken Sezer Güvenirgil Soykan, «Gerçek mutluluğu yuvamda buldum» dedi.

Kendi adını verdiği kızı Sezer’in yaşantısını değiştirdiğini belirten bir zamanların ünlü oyuncusu, «Annelik çok büyük sorumluluk istiyor. Onun için artık sinemayı ve sahneyi düşünmüyorum» diye konuştu.

Evlendikten sonra sinemaya ve sahneye veda eden Sezer Güvenirgil en güzel mesleğin annelik olduğunu söyledi. Bütün zamanını dört aylık kızı Sezer’e ayırdığını belirten sanatçı, «Annelik çok büyük sorumluluk istiyor. Onun için artık sinemayı ve sahneyi düşünmüyorum. Evimin kadını olmayı tercih ettim» diye konuştu. Kendi adını verdiği kızı Sezer’in tüm yaşantısını değiştirdiğini belirten bir zamanların ünlü oyuncusu Sezer Güvenirgil, kızının bu fedakarlığa değdiğini açıkladı.«Aradığım huzura sonunda kavuştum»

Kızının büyüdüğü zaman kendisi gibi sanatçı olmasını istemediğini söyleyen Sezer Güvenirgil, onun da benim gibi severek evlenmesini ve mutluluğu yuvasında aramasını istiyorum» diye konuştu. Eşi Serdar Soykan’la çok mutlu bir yaşantısı olduğunu belirten güzel sanatçı, sözlerine şöyle devam etti: «Evlendikten sonra aradığım huzura kavuştum. Kızım Sezer doğduktan sonra ise mutluluk üçgenimiz tamamlandı. Onun her şeyiyle kendim ilgileniyorum. Çocuğumu bakıcıların elinde büyütmek istemiyorum. Bundan sonra eşimle birlikte yalnızca kızımızın mutlu olması için çalışacağız.»

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-45-sayisi)

21.01.2021 02:52

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar