Menü

Suna Yıldızoğlu’nun Aşk Yuvası

ÇETİN Alp, durdu, durdu sonunda turnayı gözünden vurdu! Bir süreden beri Suna Yıldızoğlu ile aşk hayatı yaşayan Çetin Alp, güzel bir sevgilinin yanısıra dayalı, döşeli bir dairenin sahibi oldu.

Suna Yıldızoğlu – Çetin Alp çiftini, Etiler Levazım Sitesi’ndeki yeni evlerinde ziyaret ettiğimizde, ikisini, gelişi güzel odalara ve yerlere bırakılan dağınık eşyalar arasında son derece yorgun bir halde bulduk. İçeriye bir göz attığımızda henüz yerleştirilmeyen eşyaların ortasına konulmuş, masa üzerindeki pasta dikkatimizi çekti. Bir yandan duvarlara tabloları takmaya uğraşan Suna Yıldızoğlu, merakımızı anlamışcasına söze başladı: «Bugün Çetin’in doğum günü. Evi henüz tamamiyle yerleştiremedik. Sipariş verdiğimiz bazı eşyalarımız daha gelmedi. Çetin’in sahne çalışmaları var. Ben de birkaç gün sonra film çalışmalarıma başlayacağım… Bunca iş arasında da olsa doğum gününü ertelemedik ve gördüğünüz gibi aldığımız bir pasta ile sade bir şekilde bu mutlu günü birlikte paylaşıyoruz.»

Ev eşyalarını yerleştirmekten ve taşımaktan bitkin bir hale gelen Suna Yıldızoğlu’nun mutluluğu adeta gözlerinden okunuyordu… Aynı şekilde Çetin Alp de yaş günü pastasından kestiği bir parçayı sevgilisi Suna Yıldızoğlu’na uzatırken çifte sevincini dile getiriyordu. Bu sevincin birinci nedeni, sevgilisi Yıldızoğlu ile beraberlikleri süresince kutladıkları ilk doğum günü, ikincisi de, Suna’nın kendisine doğum günü armağanı olarak 3 milyon lira sayarak aldığı yeni evi olsa gerek…

Suna Yıldızoğlu, sevgilisi Çetin Alp ile yaşayacakları yeni evlerinde çiçek ekme merakını da tatmin edecek.

(Alıntıdır. Bkz. http://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1981-tarihli-27-sayisi)

31.07.2019 22:15

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar