Menü

Tarık Akan Kirve Oldu

Özel Çavuşoğlu Koleji’nin geleneksel sünnet töreninde kirvelik yapan Tarık Akan ve Selami Şahin, sünnet olan çocuklara hem moral verdiler, hem de bol bol armağan dağıttılar.Tarık Akan ve Selami Şahin kirve oldular. Özel Çavuşoğlu Koleji’nin geleneksel sünnet töreninde kirvelik yapan sanatçılar, «Bu iş dışarıdan sanıldığı kadar kolay değilmiş» diye konuştular. Çavuşoğlu Koleji’nin fakir ve yetim çocuklar için gerçekleştirdiği sünnet düğününde kirvelik yapan iki sanatçı, çocuklara hem moral verdiler, hem de bol bol armağan dağıttılar. Tarık Akan böyle bir organizasyona, fakir çocukların yararına olduğu için seve seve katıldığını söylerken, Selami Şahin ise, «Ben oğlumun sünnetinde yüz çocuğu birden sünnet ettirmeyi düşünüyorum» diyerek duygularını dile getirdi.Tarık Akan’ı görünce acısını unuttu

Sünnet çocuklarından biri, karşısında Tarık Akan’ı görünce acısını unuttu ve ağlamayı bıraktı. Akan sünnetleri boyunca çocukların yanından hiç ayrılmadı.

Selami amcalarıyla birlikte

Sünnet düğünlerinde kendilerine kirvelik yapan Selami Şahin’in yanından ayrılmayan çocuklar, geldiği için ünlü sanatçıya teşekkür ettiler.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-40-sayisi/)

02.03.2021 00:47

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar