Menü

Thomas Anders Yaşamın Değerini Anladı

Geçirdikleri trafik kazasından sonra hayata bakış açıları değişen Modern Talking topluluğunun ünlü solisti Thomas Anders ve eşi Nora, soluğu Kanarya Adaları’nda aldılar. Kısa da olsa şahane bir tatil geçiren ünlü çift, «Sanki yeniden balayı yaşadık» dediler…Modern Talking topluluğunun sevilen şarkıcısı Thomas Anders ile eşi Nora, geçirdikleri kaza sayesinde ikinci balaylarını yaşadılar. Otomobilleri 80 metrelik uçurumun kenarında korkuluklara asılı kalan Thomas ve eşi, kazadan sonra soluğu Kanarya Adaları’nda aldılar. Geçirdikleri trafik kazası sayesinde hayata bakış açılarının değiştiğini açıklayan ünlü çift, «Şimdi yaşamın değerini çok daha iyi anladık» dediler.

Kanarya Adaları’nda aşk başka

Kanarya Adaları’nda kısa da olsa şahane bir tatil geçiren Thomas ve eşi, aşklarının bu gezi sayesinde daha da güçlendiğini söyledüer. Gözlerden uzak küçük bir otelde eşi Nora’yla birlikte ikinci balayım yaşayan Thomas Anders, tatil günleri için şunları söyledi:«Kazanın hemen ardından, hayatımızın ne kadar değerli olduğunu anlayıp güzel bir yere gitmeye karar verdik. Bavullarımızı hazırlarken de son derece sade ve yalnızca gerekli giysileri almaya özen gösterdik. Çünkü herkesle görüşmek ve kalabalık içine çıkmak yerine yalnız kalmayı istiyorduk. Ancak otele ilk gittiğimiz gece sağlık durumumuzu merak eden hayranlarımdan 200’e yakın telefon aldık ve ahizeyi açık bırakmaya karar verdik. Otele varır varmaz, daha eşyalarımızı bile yerleştirmeden hemen kumsala inip denize girdik. Daha sonraki günleri bol bol güneşlenip denize girerek ve başbaşa yürüyerek geçirdik. Hayranlarımla karşılaşmamak için yemeğimizi bile otelde yedik. Bu tatilde Nora’yla birlikte adeta ikinci kez doğuşumuzu ve aşkımızı kutladık. Birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizi de bir kez daha anlamış olduk.»İlk kez gittikleri Kanarya Adaları’nda çok mutlu anlar yaşadıklarını ve burayı çok beğendiklerini belirten çift, «İnsan evliliği sıkıcı bir duruma sokmamak için sürekli yenilikler aramalı. Bu tatilden sonra her yıl başka bir yere gitmeye ve başbaşa kalmaya karar verdik» diye konuştular.

«Aşkımızı İspatladık»

Kanarya Adaları’nda unutulmaz bir tatil geçiren Thomas Anders ve eşi Nora, «Birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizi bir kez daha herkese ispatladık» dediler.«Can boğazdan gelir»

Thomas ve Nora, geçirdikleri kazayı hatırlayıp, «Can boğazdan gelir» diyerek bol bol yemek yediler. Ünlü çift, otelin küçük lokantasında başbaşa kalmayı tercih etti…

İkisininde köpeği var

Tatile minik köpekleri Mickey ve Daist’i de götüren Thomas ve Nora, altın rengi kumsallarda onlarla birlikte oynayıp güldüler.«Kim mat olacak»

Satranç oyununda ikisi de usta olan karı – koca, dev oyun levhası üzerinde saatler süren çekişmeli karşılaşmalar yaptılar. Nora, kaybedenin sonunda içki ısmarladığı oyunlarda, ünlü şarkıcıyı mat ederek ödülünü kazandı.

«Meğerse yaşamak ne güzelmiş!»

Geçirdikleri trafik kazasının şokunu atmak için tatile çıkan Modern Talking’in ünlü solisti Thomas Anders ile eşi Nora yaşamanın değerini daha iyi anladıklarını söylediler. Ünlü çift, güneşlenirken, «Meğer hayat ne güzelmiş, dünyanın güzelliklerini yeniden keşfediyoruz» demekten kendilerini alamadılar…«Burayı çok ilginç bulduk»

Daha önce Kanarya Adalarıma hiç gitmediklerini açıklayan Thomas ve Nora, bu şirin tatil beldesini çok ilginç bulduklarını söylediler. Tatil boyunca elele dolaşan çift, ileride tatil için fırsat buldukça Kanarya Adaları’na geleceklerini belirttiler.

«Nora’yı hiçbir şeye değişmem»

Karısını dünyadaki her şeyden, hatta müzikten bile daha çok sevdiğini söyleyen Thomas, «Nora’yı hiçbir şeye değişmem» diyor…

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-30-sayisi/)

27.02.2021 04:58

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar