Menü

Thomas Anders’ten Seks Skandalı

Alman televizyonunda yayınlanan «Teen Magazin» adlı programda, evlerinin yatak odasında çekilen sevişme sahnelerinin gösterilmesi üzerine Modern Talking’in sevilen solisti Thomas Anders ve eşi Nora, hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Thomas, «Bizim Nora ile gizlimiz, saklımız yok. Aşkımızı herkese göstermekten büyük mutluluk duyduk» dedi.Modem Talking’in sevilen elemanı Thomas ile eşi Nora’nın yatak odalarında sevişirken çekilen filmlerinin televizyonda gösterilmesi ünlü solistin hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı… Alman televizyonunda yayınlanan «Teen Magazin» adlı programda Thomas Anders’i karısı ile sevişirken izleyenler kızgınlıklarım dile getirerek şunları söylediler: «Evlilik iki insan arasındaki bir bağdır ve kutsaldır. Ancak Thomas düşünmeden yaptığı bu davranışla bizce evliliğinin bütün masumiyetini yok etti. O bir film yıldızı değil ki. Kansı ile olan ilişkisi sadece kendisini ilgilendirir.»Söylentilere aldırmıyor

Televizyonda yayınlanan filmin büyük tepkiler almasına aldırmayan ünlü sanatçı ise kimsenin yaşamında söz sahibi olmaya hakkı olmadığını belirterek, «Bizim Nora ile gizlimiz saklımız yok» dedi.

Aşklarının ilk günkü gibi devam ettiğini söyleyen Thomas Anders, bütün bu söylentileri kulak ardı ettiğini belirterek, «Önüne gelen bizim hakkımızda dedikodu çıkartıyor ve anlaşamadığımızı söylüyor. Aşkımızı herkese göstermekten büyük mutluluk duyduk ve böylelikle dedikodu yapanlara da cevabımızı vermiş olduk. Artık kimse bir şey söyleyemez» diye konuştu.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-36-sayisi)

20.01.2021 17:25

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar