Menü

Tüm Gözler Sylvie Vartan’da

SAHNELERİN bakışları ve showlarıyla olaylar yaratan kadını Sylvie Vartan, bugünlerde yeniden doğmuş gibi. Dostları tarafından hırslı bakışları nedeniyle pantere benzetilen Sylvie, eşi, Amerikalı ünlü şarkıcı Johnny Hallyday’den ayrıldıktan sonra, bir süre, bunalımlarla dolu kararsız günler geçirdi. Gösterdiği büyük çabalarla yeniden kendine gelen sanatçı, bir daha düşünmek bile istemediği o mutsuz günleri artık çok gerilerde bıraktığını söylüyor.Tüm dişiliğini simgeleyen gözleriyle, yüzüne baktığı erkeğin yüreğini yerinden hoplatıyor Sylvie Vartan. Ama sanatçının istediği bu değil. Bugüne dek çılgınca bir yaşam süren şarkıcı artık bu hızlı yaşantıya bir son vermeyi düşünüyor.

Bundan böyle çocuğu için de zaman ayıracağını söyleyen sanatçı «Oğluma yaraşır bir anne olamadım şimdiye kadar. Ama bundan sonra onun için yaşayacağım biraz da» diyerek geçmişte yaptığı hataları tekrarlamamaya çalışacağını da ekliyor sözlerine.Johnny Hallyday ile birlikte geçirdiği günleri tatlı bir anı olarak hatırladığını söyleyen Sylvie Vartan, eski kocası için «O, şair ruhlu ve çılgın bir insandı» diyor. Evlilikte pek uyum sağlayamamalarına rağmen yine de Johnny’nin duygulu sözlerine ve yumuşak kişiliğine kaldığını da gizleyemiyor Sylvie Vartan.

KENDİSİNİ YENİLİYOR

Eskiyi unutup yeniye yönelmek amacında olan sanatçı «Sahnelerde artık yepyeni bir Sylvie Vartan var. Tüm dişiliğim, ve etkileyici bakışlarımla seyredenleri büyülemek istiyorum» diyerek «Gelecekte birlikte olacağım erkekleri seçerken bu kez daha dikkatli olacağım» şeklinde konuşuyor.Johnny Hallyday’in kişiliğinin etkisinden pek kurtulamadığını da gizlemiyor güzel şarkıcı. «Gelecekte birlikte olacağım erkek mutlak Johnny gibi olmalı. Onun gibi şair ruhlu, duygulu, yumuşak ve çılgın bir erkekle mutlu olabilirim ancak» diyerek bu konudaki düşüncelerin de dile getiriyor.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1981-tarihli-31-sayisi)

27.11.2020 00:52

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar