Menü

Türkan’ın Oyununa Geldim

TÜRKAN’IN OYUNUNA GELDİM

Bir yanardağ…Aylardan beri için için kaynayan…Patlamaya pek niyeti olmadığı halde, koşullar sonucu büyük bir gürültüyle patlayan bir yanardağ… Ve şimdi ateş saçan bu yanardağ Cihan Ünal’dan başkası değil…Türkan Şoray olan aşkı neredeyse şarkılara türkülere konu olacak duruma geldiği halde işin başından beri ortaya Şoray’la birlikte kesin çizgiler koymayan ve “bile bile lades”li sözler olan “belki”leri,”olabilir”leri çok güzel bir şekilde vurgulayan Cihan Ünal, içinde yaşadığı koşulların birdenbire yön değiştirmesiyle artık dayanamadı ve patladı.Ve kanımızca tüm kamuoyunu ilgilendiren, kendisinin Türkan Şoray’la olan aşkının getirdiği,zihinlere çöreklenen bir çok soruya ışık tutan şaşırtıcı itiraflarda bulundu…Cihan Ünal’ı aylar sonra itiraflara zorlayan neden kuşkusuz herkesin evlenecekler gözü ile baktığı bir sırada Türkan Şoray, yeni bir oyunuyla Ruçhan Adlı gibi aşk yaşadığı Cihan Ünal’ı terkedilmiş pozisyonuna sokuyordu…

İşe Türkan Şoray’ın bu davranışı, başından beri büyük bir birikim içinde olan Cihan Ünal’ı konuşturdu…Ve Cihan Ünal “Türkan’ın oununa geldim” diye başlayan itiraflarını ilk kez ŞEY’e yaptı…Biz de son yılların bu sansasyon itirafları sunuyoruz size…BU AŞK ÜÇ KURBAN VERDİ ŞORAY ADLI TAKTİĞİ VE “ALİ CENGİZ” OYUNU”

25 yılık Türkan Şoray-Rüçhan Adlı beraberliğinin yeniden gündeme geldiği şu sıralarda vurgulanacak büyük bir gerçek var. O da Türkan Şoray’ın Rüçhan Adlı’dan hiçbir şekilde kopamayacağı. Aynı yastığa baş kovdukları ilk günden itibaren birbirlerine sadece manen değil madden de bağlanan Şoray ve Adlı istedikleri an evlenebilme imkanı ellerinde olmasına rağmen bilinçli bir şekilde nikah masasına oturmamakta direniyorlar. Çünkü toplum yapımızın namus kavramı zaman zaman sinemanın taçsız kraliçesi ve Rüçhan Adlı’yı katı bir şekilde baskı altına sokarak evlenme psikozuna sokuveriyor.

İşte o zaman da Türkan Şoray Rüçhan Adlı beraberliğinde bir “Üçüncü Adam” aranıyor. Güzel yıldızın hem sanatsal sansasyonu hem de özel yaşamında bir hareket yaratması için “Üçüncü Adam”lar bu güne değin hep sinemadan seçildi. Bir başka deyişle Türkan Şoray-Rüçhan Adlı beraberliğinin yürümesi için adanması gerek kurbanlıklardı bunlar. Bukurbanları tanıtmaya gerek yok çünkü sizlerde tanıyor ve seviyorsunuz. Biz sadece olaylara gerçek aynasını tutarak hatırlatıyoruz kurbanlarını Kadir İnanır, Cihan Ühal ve Can Gürzap olduğunu…YENİ YUVALARI YENİ YAŞAM İÇİN HAZIRLANIYOR..

Gözümüzle göremediğimiz,elimizle yakayamadığımız ama ulaşmak için de bin bir çaba sarfettiğimiz “mutluluk” insan varlığını oluşturan kadın-erkeğin birlikte, bir çatı altında “yuva”dır… Bugüne kadar ne bilim adamlarının, nede insanların yeterince tanımlayamadıkları bu kavramı,şimdilerde Türkan Şoray ve Rüçhan Adlı tanımlamaya çalışıyorlar… Hemde yeni yuvalarında, yeni bir yaşama hazırlanarak… Türkan Şoray yakınlarına “deli gibi seviyorum” dediği sevgilisi Cihan Ünal’ı terkedip, yeni baştan Rüçhan Adlı’ya dönüş yaptıktan sonra oturup konuştular ve bundan sonraki ortak yaşamlarının yeni yaptırdıkları villada devam etmesine karar verdiler. Bu villa bugünlerde bitmek üzere… Burası Türkan Şoray ve Rüçhan Adlı’nın acı ve üzüntülü günleri geride bırakarak yaşayacakları yeni aşk yuvaları olacak. Bu yüzden içi de hep yeni eşyalarla döşeniyor. Ve Türkan Şoray Cihan Ünal’sız yeni yaşamına, Rüçhan Adlı ile bu villada başlayacak… Bu yüzden de Rüçhan Adlı hemen hemen hergün bu yeni yuvalarına giderek inşaat ve dekorasyonla ilgileniyor…

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/sey-dergisinin-1983-tarihli-10-sayisi/)

16.01.2021 19:00

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar