Menü

Ve İlk Kavga

Ahu Tuğba, Türkan Şoray vari sansasyon yaratmak amacıyla Süha Kutlu ile gizli nikah kıydıktan sonra ortaya çıkmış ve geçici de olsa nikahından dolayı gazeteleri meşgul etmişti… Boy boy mutluluk resimleri ve karı-kocadan “Seviyoruz” sözcükleri… Ama evlilikleri henüz bir ayını bile doldurmadan Ahu Tuğba ile Süha Kutlu arasında ilk kavga patladı…

Süha Kutlu’nun bu evlilik ile ilgili bir gündelik gazetede çıkan ”Daha önce bir kez daha evlendim. Ve evlendiğim kız aile kızıydı” şeklindeki sözleri, Ahu Tuğba’yı adeta çıldırttı…Ve bu sözlerin gazetede çıktığı gün Ahu Tuğba gözü yuvasından fırlamış bir görünümde çiçeği burnunda kocası Süha Kutlu’ya deli gibi şöyle bağırıyordu.

”Ben neyim ulan? Senin sözünü ettiğin karın, daha senden boşanmadan tatlı hayat yaşıyordu. Cüzdanında, resimlerini taşıdığı flörtlerinin sayısını unutmuş bir aile kızıydı. Hiç olmazsa benimle evlenirken ne olduğumu, kimlerle ilişki kurduğumu, hayatıma hangi erkeklerin girdiğini biliyordun. Oturup, açık açık anlatmıştım sana… Bunu yapmayanlar mı alla kızı oluyor senin için?”Evet, çok yakın ortak bir arkadaşlarının tanık olduğu bu ilk kavga Ahu Tuğba ile Süha Kutlu arasında geçici de olsa bir soğukluk yarattı… Zaten bu kavgadan sonra da Tuğba, soluğu film setlerinde aldı… Yani ait olduğu yerde… Ne var ki, Süha Kutlu film setine de gelerek bunun son olduğunu ve artık setlere veda etmesi gerektiğini çok sert bir şekilde söyledi. Ve bu ihtar tam kavgaya dönüşecekken set ekibi tarafından taraflar bastırıldı. Ancak taraflar yine de patlamaya hazır bir vaziyette mutluluk oyunlarını sürdürüyorlar.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/sey-dergisinin-1984-tarihli-10-sayisi/)

17.01.2021 00:14

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar