Menü

Wham Yaşayacak Mı?

Wham grubunun, Wembley stadyumunda verdiği veda konserinin yankıları sürerken, hayranları ünlü ikilinin biraraya gelmesi için özel bir kampanya başlattılar.

Dünyaca ünlü müzik topluluğu Wham’in veda konserinin yankıları sürerken, grubun ateşli hayranlan başlattıkları kampanyalarla Wham’in yeniden biraraya gelmesini istediklerini belirttiler.29 Haziran’da verilen veda konserini izleyen binlerce ateşli Wham havram, bu son konser sırasında unutamayacakları anlar yaşadıklarını söylerlerken, «Böylesine çok havranı olan ve sevilen bir grubun dağılması imkansız» dediler.

«Yeniden biraraya gelsinler»

wham

Georee Michael ve Andy Ridgeley’den kurulu Wham’in dağılmasını kabullenemediklerini belirten müzikseverler, «Onlardan tek dileğimiz yeniden biraraya gelmeleri için oturup karar vermeleri» diye konuştular. Kendilerine gösterilen coşkun sevgi gösterilerinden çok memnun kaldıklarını belirten ünlü ikili işe, «Bu kadar sevildiğimizi, biz bile bilmiyorduk. Israrlar daha fazla sürerse yeniden birleşmemiz gündeme gelebilir. Böyle vefalı hayranlarımız için yaşamımızın yönünü değiştirebiliriz» dediler.Olay olmuştu

Wham’in, Wembley stadyumunda verdiği ve binlerce insan tarafından izlenen konserleri olay olmuş ve büyük yankılar uyandırmıştı.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-31-sayisi/)

27.09.2020 19:36

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar