Menü

Yerli Sylvester Stallone

«İnanılmayacak kadar benziyor»

19 yaşındaki Dursun Orhan, ünlü oyuncu Sylvester Stallone’ye ikiz kardeşi kadar benziyor. Orhan, «Sokakta gören durup bir süre bana bakıyor» diyor…

Hayat Dergisi’nde yayınlanmaya başlayan «Stallone» dizisi üzerine üniversiteli arkadaşlarının baskısına dayanamayarak idarehanemize gelen Dursun Orhan, «Kararı Ses okuyucuları versin» dedi.Türk gençleri artık Hollywood’un ünlü yıldızlarına rakip olmaya başladılar… Ünlü oyuncu Sylvester Stallone’ye ikiz kardeşi kadar benzeyen Dursun Orhan, «Sokakta her gören çevirip oyuncu olup olmadığımı soruyor» dedi.

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi öğrencisi olan Dursun Orhan, arkadaşlarının baskılarına dayanamayarak idarehanemize geldikten sonra şunları söyledi:«Sylvester Stallone’nin başta ’Rocky’ serisi olmak üzere bütün filmlerini izledim. Ben de onun gibi spora ve özelikle de boksa meraklıyım. Hayat Dergisi’nde yayınlanan ‘Stallone’ dizisi üzerine, arkadaşlarım, beni teşvik ettiler. Yapımcılardan teklif geldiği zaman, Stallone’nin oynadığı tarzdaki filmlerde seve seve rol alabilirim. Ancak yine de Stallone’ye benzeyip benzemediğime Ses okuyucuları karar versinler istiyorum.»

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-32-sayisi/)

14.01.2021 23:20

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar