Menü

Yuvamı Oya Aydoğan Yıktı

İki yıllık bir beraberlik, ardından gizli bir nikah ve Etap Marmara Oteli’nde görkemli bir düğün…

Ve yılların kurt çapkını Adnan Şenses’in ”Artık huzur arıyorum” şeklindeki, mutlu ve sıcak bir yuvanın özlemini dile getiren sözleri…Ama bu yuvanın ve sözlerin sonu gelmedi… Önce aralarındaki kırgınlıkları kızgınlıkları en yakınlarından bile gizlemeye çalıştılar ama bardak taşınca da bu ayrılık kaçınılmaz oldu… Boşanma günü gelip çattığında iki taraf da birbirlerini suçlamayarak sadece ”Anlaşamadığımızı görünce dostça ayrılmaya karar verdik” dediler… Hatta birlikte oturduktan evden Hayal Davran eşyalarım toplarken gözyaşlarını tutamadı. Adnan Şenses de aynı şekilde ağlayınca boşanmış olan karı-koca ağlaşarak yollarını ayırdılar…

Bu boşanmanın üzerinden çok geçmeden Adnan Şenses eski hızlı yaşamına döndü. Üzüntüsünden eser kalmadı… Şenses’ın yuvasının yıkılmasındaki nedende ortaya çıktı sapık eş Hayal Davran’ın itiraflarıyla…Bugüne kadar tek laf etmeyen Hayal Davran, Adnan Şenses’ten neden ayrıldığını şöyle itiraf etti ve yuvasının bir kadın tarafından yıkıldığını açıkladı… Bu kadın da Oya Aydoğan’dı..

”Önceleri öylesine mutluyduk ki, anlatamam… Adnan evinde muntazam bir eş ve sorumluluğunu bilen aile reisiydi…

Bir gün onun başka bir kadınla ilişkisi olduğu fısıldandı. Güldüm geçtim. Ama arkasından gelen olaya gülüp geçemezdim. Çünkü kocama Oya Aydoğan kancayı takmıştı ve kocam da buna karşılık vermişti… Bir süre bekledim baktım olmuyor boşanmaya karar verdim. Yuvamı yıkan Oya Aydoğan’dır, bir de eski kocamın çapkınlıktan vazgeçmeme huyu…”Evet, Hayal Davran bunları açıkladı… Fakat bizim de tanık olduğumuz bir olay genç kadının haklı olduğunu ortaya koydu. Oya Aydoğan bir yıkımın üzerine oturmuş ve Adnan Şenses’le aşk hayatına girmişti. Şu anda Adnan Şenses ve Oya Aydoğan birlikteler… Hatta şarkıcı Serpil Benay’ın Doğanay gazinosundaki gala gecesine birlikte masa ayırttılar ama gazeteciler var diye gelmediler, sadece müşterek çiçek gönderdiler. Hayal’i doğrulamasına.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/sey-dergisinin-1984-tarihli-6-sayisi/)

17.01.2021 22:21

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar