Menü

Zeki Müren Yardım Gecesinde

Zeki Müren, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kardiyoloji Derneği yararına düzenlenen balonun şeref konukluğunu bu yıl da sürdürdü. Sanat Güneşi, elinden hiç düşürmediği gözlüğüyle sahneye çıktı ve iki şarkı okudu.

Sanat Güneşi Zeki Müren, şeref konuğu olarak katıldığı baloda sahneye de çıktı ve 2 şarkı okudu… Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kardiyoloji Derneği yararına düzenlenen balonun şeref konuğu olan Müren, böyle özel gecelerde şarkı söylemesinin kendisini çok sevindirdiğini belirterek, «İnşallah gelecek yıllarda da beraber oluruz» dedi.Büyük sevgi gösterileri altında elinden hiç düşürmediği gözlüğüyle sahneye çıkan Sanat Güneşi, bu konuda kendisine soru soranları, «Bu gözlük benim uğurum gibi. Ondan güç aldığımı sanıyorum» şeklinde cevaplandırdı.

10 bin liralık bağış

Baloya 2 şarkısıyla renk katan Zeki Müren, Kardiyoloji Derneği’ne 10 bin liralık bağış yaptı«Avusturyalı bayan hayranımın hediyesi»

Zeki Müren, balo sırasında yanında bulunanlara, Avusturya’dan kendisine gelen bir armağanı gösterdi. Elindeki tığ işlemesini gösteren ünlü sanatçı, «Böylesine çok sevilmek gerçekten güzel» diye konuştu.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-49-sayisi/)

15.01.2021 20:48

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar