Menü

Zerrin Arbaş’ın Sonsuz Aşkı

Zerrin Arbaş, kızı Derya ile birlikte oynadıkları «Sonsuz Aşk» adlı filmde, yine bir ana – kızı canlandırıyorlar. Anne Zerrin, «Gerçekte de Derya’nın annesi olduğumdan, rol yaparken sıkıntı çekmiyorum» diye konuşuyor.

Zerrin Arbaş, ayrı kalmamak için kızıyla birlikte kamera karşısına geçti… Amerika’da öğrenim gören ve yalnızca yazın Türkiye’ye gelen Derya Arbaş’la «Sonsuz Aşk» adlı filmde oynayan Zerrin Arbaş, kızıyla çok iyi anlaştıklarını söylüyor.

«İkinci kez birlikte oynuyoruz»

Yaz tatilinde birbiri ardına film çeviren kızından ayrılmamak için film teklifini kabul ettiğini belirten Arbaş, «Gerçekte de Derya’nın annesi olduğum için rol yaparken hiç sıkıntı çekmiyorum» diyor.Film çalışmaları sırasında bile kızıyla olmak istediğini söyleyen Zerrin Arbaş, şöyle konuşuyor:

«Derya’yı o kadar çok özlüyorum ki, film için dahi olsa benden uzakta kalmasına dayanamıyorum. Bunun için de filmde onun annesi rolünde oynamayı seve seve kabul ettim. Derya, daha beş yaşındayken yine bir filmde birlikte anne – kız rolünde oynamıştık. Yıllar sonra yeniden birlikte kamera karşısına geçince ikimiz de hiç zorlanmadık. Hem güzel bir oyun sergiliyoruz, hem de neşeli saatler yaşıyoruz.»

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-34-sayisi)

25.09.2020 17:52

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar