Menü

Zeynep Aksu Fal Baktı

KOÇ BURCUNDAKİLER

Hissi meselelerinizin bu kadar bozuk olması çalışma hayatınıza da tesir ediyor, yahut da işlerinizin yolunda gitmemesi aşk hikayelerinizde karışıklık yaratıyor. Kendinizi bu havadan kurtarın, talih yüzünüze hemen gülecek.

BOĞA BURCUNDAKİLER

Zamanınızı güzelce harcamakla pek çok işe yarayacak ve sevindirici neticeler alabileceksiniz. Öylesine şansınız açık ki iş sahasını genişletmek, aşkta bir teşebbüse geçmek için bundan daha uygun bir devre bulamazsınız.

İKİZLER BURCUNDAKİLER

Yıldızınız sizi her türlü destekliyor, yalnız biraz daha canlı ve hareketli olmanız da şart. Üstelik de kabuğunuza çekilip oturmak size hiç varamamakta, çevrinizi genişletip, bazı kimselerle yararlı temaslara geçin.

YENGEÇ BURCUNDAKİLER

Kendinize yeni meşguliyetler bulsanıza. Böylece içinizi tırmalayan bazı sıkıntılar ve endişelerden kurtulmuş olursunuz. Üstelik de zamanla bunları ne de manasız ve lüzumsuz olarak değerlendirebilme imkanım da bulacaksınız.

ASLAN BURCUNDAKİLER

Üzerinize bir mesuliyet almışa benzersiniz, bunu cesaretle sonuna kadar götürün. Zaten size bir yük olmayacak aksine, yavaş yavaş ne derece zevk verdiğini göreceksiniz. Saadetiniz de zaten tamamiyle buna bağlı.

BAŞAK BURCUNDAKİLER

Çalışma tarzınızı bir gözden geçirseniz iyi olacak. Biraz da meseleleri basitleştirin, biraz çevrenizden örnek alsanıza, her şeyi gözünüzde büyüteceğinize, neşe ve hoş karşılamakla çok sıkıntıyı hemencecik yenebilirsiniz.

TERAZİ BURCUNDAKİLER

İçgüdünüz ne emrediyorsa bugünlerde hiç ondan şaşmayın, size en doğru yolu gösterecek ve en iyi şekilde dertlerinizi halletmenize de imkan verecek. Bu araca sevdiğiniz kimseye de biraz fazla itimat etmeniz lazım.

AKREP BURCUNDAKİLER

Her ilginizi çekenle de bu derece alakadar olursanız sonra esas meselelerde geri planda kalmak zorunda kalırsınız. Muhayelenizi de işletmeniz iyi hoş fakat bunda da mübalağaya varmam akta fayda vardır. Sonra hayal kırıklığına uğramaktansa…

YAY BURCUNDAKİLER

İşbirliği yaptığınız ya da aşkınızı yaşadığınız kimseyi inceleseniz çok isabetli olur. Çünkü siz onu, gerçek yaradılışı ile taban tabana zıd tanıyorsunuz, tabii davranışınız da tamamiyle istediğinden çok başka oluyor böylece.

OĞLAK BURCUNDAKİLER

Bütçenizin denkleşmesini istiyorsanız azıcık masraflarınızı ona göre ayarlayın, çünkü bir taraftan sımsıkı sıkıyorsunuz ama öte yandan da öyle olmayacak garip bir para sarfedişiniz var ki, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diyeceğim deredeyse.

KOVA BURCUNDAKİLER

Birisine bir teklifte bulunacaksınız ama, doğrusunu isterseniz çok iyi düşünüp taşının hele bu işin sonunu da muhakkak hesaplayın. Sadece o anlık olarak hesap ettiğiniz her türlü mesele sonradan başınıza ne çoraplar örüyor da haberiniz yok.

BALIK BURCUNDAKİLER

Kendinizi kapıp koyuvermesenize, aksine neşeli, hayatiyetli görünebilmek için ne lazımsa yapın. Hoşunuza gideni ardınıza koymayın, yeter ki şen ve güler yüzlü olabilin. Böyle olmaması için de doğrusunu isterseniz hiç bir sebep yok.

(Alıntıdır. Bkz. http://www.tozlumagazin.net/shop/urun/pazar-dergisinin-1967-tarihli-561-sayisi)

10.08.2019 22:18

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar

 • Yayınlandı: 26 Ağustos 2015 14:52

  BÜŞRA KOŞMAZ

  modaydı tabi o zamanar böyle şeyler :D
 • Yayınlandı: 8 Eylül 2015 14:26

  HALİT KUMRU

  bakmayan yoktu gerçekten bu fal mevzuları ne popülermiş :D
 • Yayınlandı: 8 Eylül 2015 14:27

  AHMET SEZEN

  ben pek tanıyamadım falıda kesin tutmamıştır :D